Зукърбърг точи лиги по бюста на годеницата на Безос

Годеницата на американския милиардер Джеф Безос се превърна в една от най-обсъжданите гости по време на церемонията по встъпването в длъжност на новоизбрания президент на САЩ Доналд Тръмп.

54-годишната репортерка Лорън Санчес бе силно критикувана заради провокативния си тоалет, който се състоеше от вталено сако и дантелен корсаж. Самата Санчес редовно се появява по събития с облекло, което изкарва на показ бюста й, но през вчерашния ден хиляди американци сметнаха вида й за твърде провокативен за такова събитие и нарекоха знаменитостта неприлична в много публикации.

@musicedits304

Mark Zuckerberg caught peaking at jeff bezos’s wife 💀 #markzuckerberg #jeffbezos #funny #viral #trending #inauguration

♬ original sound – ex7stences

За разлика от тях обаче, интернет магнатът Марк Зукърбърг очевидно остана очарован от вида на Санчес. Камерите уловиха как милиардерът „хвърля едно око“ в деколтето на Санчес, докато води уж небрежен разговор с други милиардери, поканени на събитието. По-късно двамата бяха уловени и от фотографите как си говорят зад гърба на Безос, който през това време се радва на компанията на останалите гости на тържественото събитие.

@draig34

♬ Manamana THE MUPPETS – ⭐️🐺 Lyca’s Musicbox 🎶⭐️

Друго видео показа как избраният от президента Доналд Тръмп за министър на здравеопазването и хуманитарните въпроси Робърт Кенеди също остава впечатлен от визията на Санчес.