Латино идолът Енрике Иглесиас се пенсионира

Латино идолът Енрике Иглесиас изненада феновете си с тъжна новина. 46-годишният певец заяви, че предстоящият му албум под надслова Final може да бъде и последният му. Това разкри самият той по време на чат на живо в Инстаграм с Рики Мартин и Себастиан Ятра.

„Това може да е последният ми албум. Това не е нещо, за което съм мислил през последните няколко месеца. Това е нещо, за мислех през последните няколко години… Новият албум ще има първа и втора част, но те са последните ми записи. На такъв етап от живота си, за който мисля, че е най-подходящият момент да се оттегля –мисля за това от 2015 г. “

Въпреки това Енрике настоя, че няма да спре да прави музика.

„Никога няма да спра да пиша песни, защото обичам да пиша песни, но ще го направя по различен начин – което означава, че не е задължително те да бъдат опаковани като албум“, обясни той.

Previous post Основателката на „Pussycat Dolls“ съди Никол Шерцингер
Next post Поли Генова: Концерт ще има!