Светлана Василева се възползва от вниманието, което е насочено към нея в момента и реши да проговори за купищата слухове по неин адрес, както и за десетките статии, които описват пиперливи детайли от личния ѝ живот.
Една от най-разпространените клюки за нея от последните години гласеше, че е спала с охраната на Гущеров. Това тя определи като едно от най-грозните неща, които е чела за себе си.
„Безумни са тези неща“, добави плеймейтката в подкаста „Кухнята след Ада“, категорична, че подобни слухове не са верни.
Светлана също така отрече информацията, че е нямала пари за зъболекар и се възмути, че медиите пишат само негативни и ужасни статии. На заключението ѝ обаче водещият Станислав, който е и победител в предишен сезон на „Хелс Китчън“ заяви, че не е чел лоша статия за себе си.
След всички скандали, които се заформиха и около „Хелс китчън“, изглежда, че поне към момента двамата с Християн Гущеров са разделени, отношенията им са страшно обтегнати, което кара мнозина да се чудят какво се случва с отглеждането на четирите им деца.